#1 2012-10-01 16:44:56

Kernaut

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-10-01
Posty: 1
Punktów :   

Podanie [Kernaut]

1. Imię: Mateusz
2. Nick na OTS: Kernaut
3. Wiek: 17
4. Ile grasz na OTS'ie: Dzisiaj o 18:00 (jak wystartuje) będzie mój pierwszy raz na tym serverze. Jednakże w tibii 8.10 mam spore doświadczenie, gdyż to właśnie na na tym protokule uwielbiam grać. Grałem na najlepszych OTS'ach pod 8.10.
5. Jesteś w stanie wspomóc OTS kiedy będzie taka potrzeba? (TAK/NIE): Zdecydowanie TAK.
6. Co byś zrobił dla OTS'a?: Na początek napisanie porządnej reklamy, którą następnie udostępnię na forach tibijskich (gdzie mam wiele znajomości z ludźmi, którzy grają pod 8.10, oraz administracją), kolejnym krokiem jest spam na innych bezsensownych servach pod 8.10 typu wejdź, wbij lvl, server off... (oczywiście za twoją zgodą). Znam się również na tworzeniu for, oraz na mappowaniu (prefiks: średnio-zaawansowany).

7. Na ile znasz komendy? (0/10)/b] 10/10
[b]8. Kontakt gg/skype:
GG: 9199981
9. Coś od siebie: Widzę, że server ma ogromny potencjał, któremu chciałbym bardzo pomóc, gdyż znam się na ots'ach (zwłaszcza 8.1). Jeżeli dasz mi szansę to przekonasz się, że było warto Proszę  o jak najszybszy kontakt poprzez gg, gdzie wszystko sobie omówimy.

Ostatnio edytowany przez Kernaut (2012-10-01 16:46:34)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.marynarzyk.pun.pl www.swsimgrafika.pun.pl www.way-ninja.pun.pl www.tibia13.pun.pl www.burningelitelegion.pun.pl